Edifier | Speaker | M601DB | Bluetooth | Wireless connection
- TootjadEdifier
- Mudel: M601DB black
- Saadavus: 3
-
183€
Edifier | Speaker | M601DB | Bluetooth | Wireless connection
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | V5.1 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 565 mm |
| Gross height (mm) | 410 mm |
| Gross weight | 14.5 kg |
| Gross width (mm) | 428 mm |
| Kaugjuhitav | Yes |
| mustmetallid | 800.00 g |
| Muud funktsioonid | Powerful wireless subwoofer Built-in Class-D amplifier and Digital Signal Processing (DSP) |
| Net weight | 11.694 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 20 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2606 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Edifier |
| Producer product family | Speaker |
| Producer product name | M601DB |
| Sagedusvahemik | R/L: 140Hz-20k SW: 50Hz-170 Hz |
| Sisendi tüüp | AUX: R/L: 450 50mV SW: 250 20mV Line in: R/L: 550 50mV SW: 250 20mV Optical/Coazial: R/L: 400 50mFFs SW: 250 20mFFs Bluetooth: R/L: 500 50mFFs SW: 250 20mFFs |
| Tare weight (kg) | 2.806 kg |
| TI weight (kg) | 0.50 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.0991462 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: edifier speaker m601db bluetooth wireless connection, m601db black, edifier, kolarid

